PGC

EN

Sprzedaż online - Darek Zabrocki CITIES

 

Ruszyła sprzedaż online - Darek Zabrocki CITIES

 

Polska Grafika Cyfrowa rozpoczyna sprzedaż prac autorstwa Darka Zabrockiego - dwudziestoczteroletniego artysty, który już od ośmiu lat zajmuje się profesjonalnie mediami cyfrowymi, a na swoim koncie ma między innymi współpracę z Ubisoft, Sony, czy 20th Century Fox.

Wszystkie obrazy dostępne są w zakładce OFERTA oraz na profilu Darka Zabrockiego na naszej stronie internetowej. Dzieła Darka Zabrockiego, podobnie jak wszystkie inne prace dostępne w sklepie Polskiej Grafiki Cyfrowej, przygotowywane są w limitowanych, niskonakładowych edycjach, zgodnie z wszelkimi standardami rynku dzieł sztuki.

Nowością jest to, że od teraz to klient decyduje, jaki typ wykończenia najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom. Wyboru można dokonać spośród następujących materiałów: papier, papier w ramie, wysokiej jakości płótno oraz dibond.

Korzystając z okazji przypominamy też, że w warszawskiej Pragalerii (mieszczącej się przy ulicy Stalowej 3) można jeszcze oglądać wystawę „Miasta” Darka Zabrockiego. Potrwa ona do 17 stycznia i jest dostępna dla odwiedzających codziennie w godzinach od 12:00 do 18:00. To doskonała okazja, by z bliska przyjrzeć się wszystkim pracom i zdecydować, która z nich najlepiej prezentowałaby się w przestrzeni otaczającej klienta Polskiej Grafiki Cyfrowej.

Link do profilu i prac artysty: polskagrafikacyfrowa.pl/darek-zabrocki

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij