PGC

EN

Mateusz Oźmiński

mateusz-ozminski

Ur. 1987

Portfolio: http://www.ozminski.com
 
Urodzony w Poznaniu, absolwent studiów magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej. Od roku 2008 pracuje jako niezależny ilustrator i koncept artysta.
 
Pasję do rysunku odkrył w wieku 16 lat rysując liczne portrety ołówkiem. Niedługo później do jego rynsztunku dołączył Photoshop i do dziś jest wierny tym dwóm narzędziom. Doceniany w międzynarodowych konkursach. Laureat m.in. ImagineFX Rising Stars 2011, jak również konkursu „Zainspirowani Japonią” zorganizowanego przez .PSD Photoshop. Publikowany w czasopismach i książkach np. Digital Art Masters vol. 6 wydawnictwa Focal Press czy Prime – The Definitive Digital Art Collection wydanego przez 3DTotal Publishing. Wyróżniony przez Ballistic Publishing tytułem Excellence Award w Expose 9.
 
Na codzień podejmuje różnorodną tematykę dla klientów z branży rozrywkowej takich jak Volta, Legendary Pictures, Mattel, Ubisoft, Games Workshop, Sony Online Entertainment, Fantasy Flight Games, Applibot czy DeNA.
 
Miłośnik żeglarstwa i sportów barowych.

Prace

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij